Coraz większy odsetek Panów odwiedza gabinety medycyny estetycznej i salony kosmetyczne. Zabieg z użyciem toksyny botulinowej kierowany jest w takim samym stopniu do Pań jak i do Panów.
Rozluźnione w efekcie tego zabiegu mięśnie mimiczne twarzy przestają nadmiernie pracować. Skóra zyskuje czas na regenerację i zaczyna się wygładzać w miejscach załamań. Podany produkt działa wybiórczo na mięśnie, do których został wstrzyknięty, co daje lekarzowi możliwość wykonania go przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu pacjenta. Znaczy to, że nie należy obawiać się efektu przerysowania! Substancji tej używa się przede wszystkim w zabiegach obejmujących górną cześć twarzy czyli do wygładzenia:

  • lwiej zmarszczki,
  • bruzd na czole,
  • kurzych łapek,
  • zmarszczek palacza.

Oprócz niwelowania zmarszczek botulina jest stosowana również do zmniejszania potliwości dłoni, pach czy stóp, a także w terapiach wspomagających leczenie migreny i bruksizmu. Zabieg jest krótki i bezbolesny. Nie wymaga znieczulenia, nie powoduje opuchlizny a efekty widoczne są po około tygodniu od podania. Nie ma się czego obawiać, Panowie!

Zapraszamy do skorzystania z aktualnej promocji na bezpłatne konsultacje oraz 10% rabatu na wybrany zabieg medycyny estetycznej u dr Moniki Rączkowiak!