Witaj w ExcelMed – Klinice Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Szczecinie.

Od ponad 15 lat nasz zespół ekspertów z dziedziny stomatologii oraz medycyny estetycznej, spełnia marzenia osób, które chcą mieć piękny uśmiech i wygląd każdego dnia.

Od samego początku, misją marki ExcelMed było zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej opieki w jednym miejscu, która będzie indywidualnie dopasowana do potrzeb każdego pacjenta. W ramach jednej marki, jaką jest ExcelMed udało nam się skupić najlepszych ekspertów w dziedzinie stomatologii, implantologii oraz medycyny estetycznej, a także stworzyć Instytut Fibryny i Osocza.

ExcelMed – Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej

Klinika ExcelMed to bogata oferta zabiegów z zakresu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. W komfortowych warunkach, w samym Centrum Szczecina, zaplanujemy dla Ciebie terapie odmładzające anty-anging, zlikwidujesz zmarszczki, pozbędziesz się cieni pod oczami, poprawisz owal twarzy, powiększysz usta, a także odmłodzisz dłonie i dekolt, odprężysz się i zrelaksujesz oddając się w ręce profesjonalnych masażystów i wiele innych (patrz również Medycyna Estetyczna).

Znakomicie wykształcona i doświadczona kadra współpracujących ze sobą lekarzy wytrwale dąży do zaspokojenia indywidualnych potrzeb Naszych Pacjentów. Satysfakcja Pacjenta z efektów leczenia jest wspólnym mianownikiem wszelkich działań i rozwoju naszej placówki.

Towarzyszymy w rozwoju i czuwamy nad każdym etapem leczenia, nawet poza murami kliniki. Korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia i wiedzy zapewniamy interdyscyplinarne leczenie i kompleksowość usług.