Poczuj moc zabiegów z fibryną i osoczem na własnej skórze

Instytut fibryny i osocza bogatopłytowego to miejsce, w którym wykorzystujemy wyjątkowe właściwości materiałów autologicznych pacjenta do głębokiej i niezwykle intensywnej regeneracji skóry czy redukcji zmarszczek.

Zabieg z wykorzystaniem fibryny i osocza bogatopłytkowego jest nie tylko bardzo skuteczny w powstrzymaniu procesów starzeniowych, ale przede wszystkim naturalny i w pełni bezpieczny. Do zabiegu wykorzystywana jest fibryna i osocze, pochodzące z własnej krwi pacjenta. Daje nam to całkowitą biozgodność i wyklucza możliwość wystąpienia uczulenia.

Pełna biozgodność

Zarówno fibryna, jak i osocze są produktami w pełni naturalnymi i biozgodnymi, które powstały w skutek odwirowania krwi pacjenta w wirówce. Ich pełna biozgodność oraz wysoka koncentracja składników aktywnych, zapewnia niezwykłe silny bodziec dla skóry do rozpoczęcia procesów naprawczych.

Długotrwałe działanie

Osocze bogatopłytkowe i fibryna pozwalają sterować szybkością zachodzących w organizmie procesów regeneracyjnych. Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytowego idealnie sprawdzają się w odmłodzeniu skóry, gdzie substancje aktywne są uwalniane bardzo szybko. Natomiast fibryna z uwagi na zamknięcie płytek krwi w trójwymiarowej strukturze, pozwala wydłużyć sam proces regeneracji. Pozwala to na długotrwałą i równomierną stymulację tkanek do rozpoczęcia procesów naprawczych.

Efekt synergii

Połączenie właściwości obu preparatów podczas jednego zabiegu pozwala osiągnąć efekt synergii i jeszcze mocniej wpłynąć na intensywność oraz czas trwania procesów regeneracyjnych.

Połączenie właściwości osocza bogatopłytkowego i fibryny to kompleksowa regeneracja na wielu płaszczyznach

Efekty zabiegów z wykorzystaniem fibryny i osocza bogatopłytkowego

  • wygładzenie zmarszczek,
  • rewitalizacja skóry,
  • głębokie nawilżenie oraz odżywienie,
  • poprawa jakości i gęstości skóry,
  • ujednolicenie kolorytu skóry,
  • przyspieszenie procesów regeneracyjnych.