Nadaj swoim ustom wymarzony kolor i kształt, powiększ optycznie oczy i spraw by Twoje brwi wyglądały idealnie każdego dnia. Nie martw się rozmazanym makijażem, zapomnij o codziennym, czasochłonnym rytuale przed lustrem i przekonaj się jak naturalnie możesz wyglądać z makijażem permanentnym brwi, oczu czy ust.

Czas zabiegu

45-150 min

Cena zabiegu

od 450

Utrzymanie efektów

2-5 lat

Makijaż permanentny – wyglądaj dobrze każdego dnia

Decydując się na makijaż permanentny, w szybki sposób możesz podkreślić rysy swoje twarzy. A wszystko to za sprawą cieniutkich igiełek, które wprowadzą pigment do warstwy naskórka. Zabieg makijażu permanentnego przypomina więc wykonywanie tatuażu, z tą różnicą, że pigment jest umieszczany płycej, przez co efekt utrzymuje się do kilku lat, a sam zabieg jest o wiele mniej bolesny.

Zalety makijażu permanentnego

 • trwały efekt makijażu
 • zamaskowanie mankamentów urody
 • możliwość zrezygnowania z części kosmetyków

Wskazania do makijażu permanentengo

 • asymetria oczu i twarzy
 • aktywny tryb życia
 • tuszowanie mankamentów twarzy i blizn w obrębie brwi
 • zwiększenie czerwieni warg
 • podkreślenie koloru oczu
 • zatuszowanie plam pigmentacyjnych i przebarwień
 • nierówny koloryt
 • korekta asymetrii, przerzedzenia lub całkowitego braku brwi

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi może nie tylko podkreślić naszą urodę, ale również poprawić jej mankamenty. Dobry makijaż permanentny może skorygować proporcje twarzy, optycznie ją wyszczuplić lub zamaskować wszelkie mankamenty naszych naturalnych brwi. Decydując się na makijaż permanentny brwi, mamy do wyboru zabieg wykonany metodą 3D, piórkową, tradycyjną i ombre. Każda z tych metod pozwala uzyskać innych efekt finalny.

Metody makijażu permanentnego brwi

Metoda piórkowa – rysowanie pojedynczych kresek imitujących włoski pod odpowiednim kątem. Zabieg jest mozolny, ale efekt wynagradza trud. Tak otrzymany „rysunek” brwi jest lekki, naturalny i bardzo kobiecy.

Metoda 3D (piórko+cień) – polega na nałożeniu pod naturalną linię brwi odpowiedniego pigmentu, który powoduje efekt chmurki, reszta kształtu brwi wypełniona jest kreskami imitującymi naturalne włoski.

Metoda tradycyjna (cień) – zabarwianiu naturalnego łuku brwiowego – wybierana jest często w celu zagęszczenia brwi lub nadaniu im pożądanego kształtu. Dzięki niej nadaje się delikatny kolor na skórze – który staje się coraz ciemniejszy od wewnętrznej do zewnętrznej strony.

Metoda ombre (cień+ przechodzenia koloru) – polega na pigmentowaniu na skórze kształtu łyku brwiowego w formie cienia. Cień pigmentowany jest pomiędzy naturalnymi włosami łuku brwiowego.

Makijaż permanentny oczu – podkreśl swoje powieki

Kreska na powiekach to niezastąpiony sposób na optyczne otworzenie oka. A gdyby tak każdego dnia mieć idealnie podkreśloną linię powiek bez konieczności codziennego robienia makijażu? Wystarczy wybrać jedną z metod pigmentacji powiek i można cieszyć się idealnie narysowaną linią, dającą efekt optycznego uniesienia zewnętrznych kącików czy zagęszczenia linii rzęs.

Metody makijażu permanentnego powiek

Kreska zagęszczająca – ta metoda makijażu permanentnego linii rzęs ma za zadanie optycznie zagęścić i delikatnie podkreślić kształt oczu. Dzięki tej metodzie uzyskamy delikatne i naturalne podkreślenie oczu.

Kreska cieniowa – tworzy efekt delikatnie przydymionej i lekko cieniowanej kreski na lini rzęs.

Eyeliner – to zdecydowanie mocniejszy, a przez to bardziej wyrazisty makijaż permanentny oka.

Kreska dolna – jest znakomitym dopełnieniem makijażu permanentnego oka. Daje ona efekt optycznie powiekszonych oczu i może być wykonana w wersji cieniowanej lub mocnego odcięcia.

Dla kogo jest makijaz permanentny?

Makijaż permanentny jest bardzo dobrym wyborem dla osób, które nie chcą tracić czasu na codzienny makijaż lub chcą trwale zamaskować mankamenty swojej urody.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg charakterysuje się umiarkowanym odczuciem bólu, jednak stosowanie znieczulenie miejscowe skutecznie minimalizuje wszelkie negatywne odczucia.

Ile czasu utrzymuje się makijaż permanentny?

Efekt finalny utrzymuje się od kilkunastu miesięcy do kilku lat. Wszystko zależy indywidualnych czynników takich jak szybkość rogowacenia się naskórka, sposobu pielęgnacji oraz samej intensywności wykonanego makijażu.

Ile trwa zabieg wykonania makijażu permanentnego?

W zależności od miejsca, rodzaju i indywidualnych czynników takich, zabieg może trwać do granicy dwóch godzin.

Czy zabieg należy powtarzać?

Po około 3-4 tygodniach od wykonania zabiegu, warto umówić się na konsultację oraz ewentualne poprawki lub uzupełnienia.